melis demirer

Kann ich nur weiterempfehlen Service Top Autos Top immer wieder gerne mit Arc Filo (Google tarafından çevrildi) Sadece tavsiye edebilirim Servis en iyi arabalar üst Arc Filo ile her zaman mutlu

01 März 2023

dilara yardimci

We have been renting vehicles from ARC for around 7-8 years and their customer service is exceptional. The vehicles are in pristine condition, generally always brand new and the team at ARC is always punctual in delivery and pick up. Their pricing is competitive and I have never felt the need to rent a car from anywhere else as I’m very happy with the service they provide. I have used their services 15 times or so as I frequently travel to İzmir. Definitely highly recommended! (Google tarafından çevrildi) Yaklaşık 7-8 yıldır ARC'den araç kiralıyoruz ve müşteri hizmetleri olağanüstü. Araçlar tertemiz durumda, genellikle her zaman yepyeni ve ARC'deki ekip teslimat ve teslim almada her zaman dakik. Fiyatları rekabetçi ve verdikleri hizmetten çok memnun kaldığım için başka hiçbir yerden araç kiralama ihtiyacı hissetmedim. İzmir'e sık sık seyahat ettiğim için hizmetlerinden yaklaşık 15 kez yararlandım. Kesinlikle şiddetle tavsiye edilir!

01 März 2023

Tugay Gargili

Heel correcte en vriendelijke mensen, zeker een aanrader! (Google tarafından çevrildi) Çok doğru ve dost canlısı insanlar, kesinlikle tavsiye edilir!

01 März 2023

Mister Springtime

Izmir ist bekannt für Ihre aufrichtigen und ehrlichen Menschen. ARC Filo ist bestes Beispiel dafür. Wenn Sie eine vertrauensvolle Autovermietung suchen, wo Sie Ihre Familie ohne Bedenken in Sicherheit wiegen wollen, dann sind Sie bei ARC richtig. Versprechen werden eingehalten. Wenn Sie Schweizer Qualität in Izmir suchen - bei ARC finden Sie es. Ich, als langjähriger Kunde, kann es wärmstens empfehlen. (Google tarafından çevrildi) İzmir, samimi ve dürüst insanlarıyla tanınır. ARC Filo bunun en iyi örneğidir. Ailenizin güvende olduğundan emin olabileceğiniz, güvenebileceğiniz bir araç kiralama şirketi arıyorsanız, o zaman ARC tam size göre. Verilen sözler tutulur. İzmir'de İsviçre kalitesi arıyorsanız - ARC'de bulacaksınız. Uzun süreli bir müşteri olarak şiddetle tavsiye ederim.

01 März 2023

AYnur

Je recommande vivement cette socièté pour vos transferts au départ et vers l'aéroport d'Izmir. A l'écoute et très ponctuel. Merci à Mr Tolga qui s'est occupé de tous nos transferts durant notre séjour. (Google tarafından çevrildi) İzmir havalimanı transferleriniz için bu şirketi şiddetle tavsiye ediyorum. Dikkatli ve çok dakik. Kaldığımız süre boyunca tüm transferlerimizle ilgilenen Tolga Bey'e teşekkür ederiz.

01 März 2023

Turhan Ünver

Dieses Unternehmen zeigt wie es funktioniert. Zuverlässig und vor allem EHRLICH. Hält das ein was es verspricht. Das die Autos gepflegt brauche ich nicht erwähnen. Mich haben Sie positiv überrascht, somit bleibt mir nichts anderes außer Sie zu Loben und weiter zu empfehlen. Allah yolunusu acik etsin. (Google tarafından çevrildi) Bu şirket nasıl çalıştığını gösteriyor. Güvenilir ve hepsinden önemlisi DÜRÜST. Ne vaat ediyorsa onu yapar. Arabaların bakımlı olduğunu söylemeye gerek yok. Beni olumlu bir şekilde şaşırttınız, bu yüzden sizi övmekten ve başkalarına tavsiye etmekten başka seçeneğim yok. Allah yolundasu bir rahat etsin.

01 März 2023

Abuzer Tanrıverdi

Öncelikle bu kadar beyefendi işletme sahiplerine teşekkür ederiz. Önceden telefonla arayıp rezervasyon yaptırmıştık. Havaalanına geldiğimiz gibi bizi karşılayıp büroya davet ettiler. Etopyadan gelen kahvelerini içmeye fırsatımız olmadı ama bir dahakine kesinlikle alacağız :) Çok güvenilir bir işletme. 8 gün araç kiraladım. Araçlar temiz, güvenilir. Bakımlı sıfır araçlar. Hiç problem yaşamadım. Bir daha yolum İzmire düşerse düşünmeden arayacağım. Tekrardan çok çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

03 Februar 2023

Cem G.

Güvenilir, ulaşılabilir ve cazip fiyatlarla çalışan bir ekip. Tavsiye ederim. İf you are looking for a trusted, reliable rent a car with honest pricing then this is the place to be.

03 Januar 2023

Zafer gündoğdu

Daha önce firmanızdan araç kiraladım önce 3 gündü daha sonra 15 güne çıkardım nedenmi esnaflık nedir diye soranlar gelsin ARC filoya baksın.müsteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda çalışıyorlar.teşekkürler ARC yeni yeriniz hayırlı olsun

23 November 2022

Yalçın Arslan

Merhabalar herkese. cok memnun kaldık çünkü servisleri çok iyi. Herkese tavsiye ederim. Kulladigim araçta 2022 model sıfır ayarında olması harika. cok teşekkür ederiz. hayr'li çalışmalar.

09 November 2022

Sibel Tinaz

Arc Bir firma ancak bu kadar profesyonel güler yüzlü ve kaliteli olabilir İzmirde oto kiralama hizmetlerinde kiraya verdikleri araçların yeniliği ve temizliğinden personelin tutumu ve profesyonelliğine kadar herşeyiyle süper bir araç kiralama firması herkese öneririm memnun kalacaksınız.

03 November 2022

Furkan Genc

Mit einem Wort, die Mitarbeiter sind sehr gut, fröhlich, sie helfen Ihnen in jeder Angelegenheit und liefern die Fahrzeuge sauber, sie sind die einzige Wahl für Autovermietung würde ich sagen, sie machen ihre Arbeit sehr gut, nochmals vielen Dank.

05 Oktober 2022

Hüseyin Çapuryüz

Die Firma, bei der ich oft ein Auto miete. Selbst in der geschäftigsten Zeit des Sommers ließen sie mich nicht ohne Auto. Sie sind in der Lage, selbst für das kleinste Problem schnell Lösungen zu finden. Sicher, freundlich, ehrlich. In der Branche habe ich kein Unternehmen gesehen, das einen besseren Service bietet. Sie können beruhigt mit ihnen arbeiten.

03 Oktober 2022

Ali Bahar

Es ist die schönste Autovermietung in Izmir und ich kann sie immer weiterempfehlen. Besitzer und Personal sind freundlich. Sie helfen bei allem. Das Vertrauen in Arc Filo ist immer endlos

13 September 2022

Mehmet funda Pulat

Araçlarımız güzel ve temiz olduğu ve uzman kadromuz da beraber çalıştığımız için ve müşteri memnuniyetiniz güzelliğini beğendiğimiz için size teşekkür ederiz tekrardan görüşmek ümidiyle hayırlı işleriniz olsun kolay gelsin

08 September 2022

Hikmet Sancak

Çok memnun kaldım ilgi ve alakaları saygılı oluşları için teşekkürü fazlasıyla hakediyorlar kesinlikle bir dahaki tercihim yine aynı firma olacak

25 August 2022

Tülin Nergiz

İlgi ve alakaları üst düzeyde olan bir firma, bütün araç kiralama işlemlerinde Detaylı bilgi için fazlasıyla yardımcı olunuyor. Tereddütsüz tercih edebileceğiniz güvenilir en iyi şirket, yardımlarınız ve güler yuzlulugunuz için teşekkür ederiz

12 August 2022

BEWERTEN SIE DEN SERVICE, DEN SIE ERHALTEN HABEN

Vorname und Nachname *
Name der Firma
Ihr Kommentar *
Punkzahl
Sicherheitscode *
Sicherheitscode