İZMİR FİLO KİRALAMA
ARC Filo, kurumsal şirketlere özel filo kiralama hizmeti vermektedir. Şirketlerin araç ihtiyaçlarını uygun fiyatlara karşılayan ve farklı model seçenekleri ile eğer uzun dönemli filo kiralamayı düşünüyorsanız gönül rahatlığı ile firmamızı seçebilirsiniz. Yıl boyunca düzenlediğimiz filo kiralama kampanyaları ile şirketlerin araç kiralama maliyetlerini en aza indirerek her zaman şirketlerin memnuniyeti için kendini geliştirmektedir. Şirketlere sunduğumuz filo kiralaması ile birlikte araçlarımızın tüm bakımı, vize işlemleri ve tamiri firmamıza ait olup şirketlere bu konuda kesinlikle maliyet ve zaman kaybı yaşatmıyoruz. Filo kiralama hizmetini yıllık olarak alırsanız firmamız size özel fiyatlar sunacaktır.

İZMİR ARAÇ KİRALAMA
Firmamız ARC Filo, kurulduğu günden bu yana İzmir araç kiralama hizmetinde her zaman müşterilerinin güvenli ve keyifli yolculuk yapması için kendini yenilemektedir. Bireysel müşterilerimize özel olarak sunduğumuz vip, orta ve ekonomik segment araçlarımız size ve ailenize konforlu bir sürüş deneyimi yaşatacaktır. Gaziemir ve İzmir Havalimanını ofisimize gelerek kiralamak istediğiniz araçları yerinde görebilir yada www.arcfilo.com sitemiz üzerinden online ve hızlı bir şekilde araç kiralayabilirsiniz. ARC Filo, İzmir araç kiralama hiz metinde en köklü ve başarılı firmalar arasında yılları yerini koru maktadır. Bu güne kadar yüzlerce bireysel müşterisine kaliteli bir şekilde oto kiralama hizmeti veren firmamız sizide aramızda gör mekten gurur duyacaktır.

OTO KİRALAMA KOŞULLARI
Tüm rent a car firmaları için geçerli olan araç kiralama koşullarını sitemizden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Burada yer alan maddeler sadece İzmir oto kiralama firmaları için geçerli olmayıp genel olarak belirlenen kurallardır. Hem oto kiralama firmalarının hemde sürücülerin hakları korunarak hazırlanan bu kurallar stan dart olarak belirlenmiş olup yasal olarak değerlendirilmektedir. Bu anlaşmaların yanı sıra özel olarak rent a car firmalarının düzenledi ği araç kiralama sigortası ve sözleşmesi de bulunmaktadır, bu söz leşmeleri mutlaka incelemelisiniz. ARC Filo olarak her zaman müş teri haklarını ön planda tutarak siz değerli ziyaretçilerimizi mağdur etmeden tamamen sizin haklarınızı koruyarak sözleşmeler hazırlıyoruz.